fbpx

Uyumsoft “Değişim Dinamikleri” toplantısına katıldı

Uyumsoft “Değişim Dinamikleri” toplantısına katıldı

Uyumsoft’un sponsorları arasında bulunduğu Değişim Dinamikleri toplantısı, iş dünyasının yoğun katılımı ile 7 Mart 2018 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi firması tarafından bu yıl 4.’ncüsü organize edilen “Büyüme ve Kurumsallaşma Sürecinde Değişim Yönetimi” toplantına; T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Yardımcısı Fatih Çiftçi, Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof.Dr. Ahmet Cevat Acar, İstanbul Ticaret Odası’nın geçmiş dönem başkanlarından Doç.Dr. Murat Yalçıntaş, Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder, Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Genel Müdürü Hüseyin Şahin ile aralarında Gezer Ayakkabı, Emin Şirketler Grubu, Erçal Group gibi firmaların patronları ve üst düzey yöneticileri katıldı. 6 oturum olarak gerçekleşen panellerde, aile şirketlerinde büyüme ve kurumsallaşmanın getireceği değişim, intikal yönetimi, insan kaynakları yönetimi, mali değişim, markalar ve kurumsal iletişim süreçleri gibi birçok konu gündeme alındı ve uzmanlar görüşlerini paylaştı.

Danışmanlıklar, şirketlerde kaldıraç etkisi yapıyor

Know-how ve danışmanlıkların şirketlere kaldıraç etkisi yapmakta olduğunu kaydeden Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, Değişim Dinamikleri firmasının, işletmelerde gerçekleştirdiği kurumsallaşma çalışmalarının üzerine ERP çalışmaları yapıldığında, işletmelerin verimliliklerinin ve ölçeklenebilirliklerinin artmakta olduğunu söyledi. Şirketlerin, gelecek 5 – 10 yıl içerisindeki değişime ve dönüşüme hazır olması için gerekli çalışmalara şimdiden başlaması gerektiğinin altını çizen Mehmet Önder, hazırlık yapmayan firmalarda bu sürecin sancılı geçebileceğini sözlerine ekledi.