Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Limak Holding’in 35 grup firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti

Limak Holding’in,

e-Fatura’da yol arkadaşı Uyumsoft

Limak Holding, 2014 yılından itibaren e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter’de Uyumsoft ile çalışıyor. Holding bünyesindeki 35 grup firması da, Uyumsoft’u seçti. Holdingin muhasebe müdürü Sıttık Kaya ve Muhasebe Müdür Yardımcısı Murat Eliaçık ile Uyumsoft Ankara ekibi arasında işbirliği süreci imzalanmıştı.

Aldığımız hizmetten memnunuz, çalışmaya devam ediyoruz

Uyumsoft’tan aldıkları hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren Muhasebe Müdürü Sıttık Kaya, şunları söyledi:

“2014 yılı Nisan ayından itibaren Uyumsoft ile işbirliği yapmaktayız. Aradan geçen zaman içerisinde, aldığımız hizmetten memnunuz. Nitekim, herhangi bir sorumuz olduğunda, hızlıca çözüme kavuşturmak için yoğun gayret gösteriyorlar. Özveriyle çalışan Uyumsoft ekibi, deneyimli ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Teknik altyapısı, hizmet kalitesi ve deneyimli insan kaynağı nedeniyle Uyumsoft ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başarısını dünya çapında aldığı ödüllerle taçlandırıyor

Limak şirketi faaliyetine 1976 yılında inşaat sektörüyle başladı. Turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı yönetimi ve operasyonları, liman işletmeciliği, gıda ve havacılık gibi diğer sektörler eklenmeye devam etti. Bugüne gelindiğinde, havaalanlarından limanlara, barajlardan sulama tesislerine, otoyollardan hidroelektrik santrallere, endüstriyel tesislerden petrol ve doğalgaz boru hatlarına, tatil köylerinden bina komplekslerine kadar başarıyla bitirdiği yüzlerce projesi bulunuyor. Yurtiçi ve yurtdışından sertifikaları bulunan Limak, başarısını dünya çapında aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Hizmet verdiği sektörlere önderlik eden Limak, deneyimli ve eğitimli insan kaynağıyla global çaptaki başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.