Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Etimag Etiket Matbaacılık Ambalaj Sanayi ve Ticaret AŞ firması, kurumsallaşma yolunda, Uyumsoft webERP ile yoluna devam ediyor. Rakiplerine göre uçtan uca çözüm sunan Uyumsoft web ERP çözümü, Etimag Etiket firmasına satış, finans, üretim ve ek modüllerinde de dahil olduğu projeleriyle destek vermektedir. Ülkemizde PVC Body Sleeve kavramının tanınmasını sağlayan Etimag Etiket, getirdiği teknolojik yeniliklerle daima sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Bu kapsamda, 2000 yılında yaptığı yatırımlarla PVC Body Sleeve kavramının ülkemizde bilinmesini sağladı. Faaliyet konuları arasında, Emniyet bandı, Body Sleeve, Preform Sleeve ve kendinden yapışkanlı etiket üretimi yer alıyor. Yasal mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini sürdüren ve kendini sürekli yenileyen firma, kendi alanında ilk ISO 9001 belgesi alan kuruluş oldu. Etimag Etiket’in öncelikli hedefi, müşterilerine; kaliteli, hızlı, güvenli, malzeme üretmek ve zamanında teslim etmeye devam etmektir.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.