Bulut tabanlı ticari yazılımınız!

Ekonomik, Kolay, Operasyonel

Amacımız, şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve daha fazlası için esnek bir platformda işletmenizi geleceğe hazırlayan bir ticari yazılımı hizmetinize sunmak.

Ekoticari, bir yandan işletmenizin mali işlemlerini kolayca yaparken diğer yandan operasyonlarınıza ait tüm kaynakları eş zamanlı yönetmenizi sağlayacak çözümler vaad ediyor.

EKOTİCARİ NEDİR?

Ekonomik, Kolay, Operasyonel.

Ekoticari, Kobinin Ticari Yazılımı olma yolunda yürürken aynı zamanda işletmenizin büyürken ihtiyaç duyacağı gereksinimlere ek maliyetlere katlanmadan ulaşmanızı sağlamayı hedefliyor.

Özellikler

Atölyedeki hesap kitaptan fabrikadaki parametrik raporlamaya tüm işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm üreten muhasebe yönetimi, finans yönetimi, envanter yönetimi, sabit kıymet yönetimi, satış/satın alma sipariş yönetimi, ihracat yönetimi, ithalat yönetimi gibi operasyonel modüller ile e uygulamaları (e-fatura e-defter e-arşiv vd.) ve bilgilendirme servislerini içine alan güçlü bir ticari yazılımı hizmetiniz sunuyor.

Paketler

Ekoticariyi parçalara ayırdık çünkü ihtiyacınız olmayan fonksiyonlarla yorulmayın istedik.

Ekoticari paketlerinin içerdiği fonksiyonlara ek olarak farklı sektör ve iş kolalrı için ayrıştırılmış paketleri de seçmeniz mümkün.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden aldığımız sorular ve geri dönüşlerle ilgili tüm detayların bulunduğu bu sayfada mutlaka aradığınız sorunu cevabını bulacaksınız.

İLETİŞİM

Merkezimizin iletişim bilgilerine ve iletişim formumuza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri: 0212 467 33 66

Satış: 0212 467 33 33

E-Posta: ekoticari@uyumsoft.com.tr

Tanıtım videomuzu izleyin

Ekoticarinin yeteneklerine yakından göz atın